Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportu7. Międzynarodowa Wystawa Innowacji i Technologii (INOTEX 2018) w Teheranie

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2018-06-05 11:46:47
wystawa, teheran, iran, inotex, innowacje, technologie, 2018, międzynarodowa wystawa innowacji i technologii, wystawa technologiczna, wschodzące branże technologiczne, mśp, startupy, technologie inteligentnych miast, spotkania b2b

7. Międzynarodowa Wystawa Innowacji i Technologii (INOTEX 2018) zorganizowana przez Pardis Technology Park i współorganizowana przez Wiceprezydenta ds. Nauki i Technologii (ISTI) oraz Prezydenckie Centrum Innowacji i Współpracy Technicznej (CITC) odbędzie się w dniach 5-7 lipca 2018 r. w Centrum Wystawowym województwa Teheran.

W czasie ostatnich 6 lat działalności, INOTEX stał się wiodącą wystawą technologiczną w Iranie, koncentrującą się na światowych wschodzących branżach technologicznych MŚP oraz startupach, aby zaprezentować nowe technologie, osiągnięcia i innowacje w różnych dziedzinach, a także nawiązać współpracę operacyjną między Iranem a systemami innowacji w innych krajach. Wystawa INOTEX daje możliwość zapoznania się z irańskimi czołowymi przedstawicielami branż technologicznych, spotkania z urzędnikami centrów i organizacji, którzy dostarczą swoje technologiczne wymagania na wystawie i znalezienie odpowiedniego partnera technologicznego i handlowego w Iranie.

 

INOTEX 2018 kładzie nacisk na technologie inteligentnych miast - ich projektowania i rozwoju. Wraz z gwałtownym rozwojem dużych miast-stolic regionów w Iranie, podkreśla się potrzebę nowych technologii i innowacji w zarządzaniu miastem. Ponadto w ostatnich 6 edycjach wystawy zorganizowano kilka wydarzeń, jak m.in.:

  • prezentację technologii,
  • pokaz drogi innowacyjnej,
  • spotkania B2B,
  • IV Międzynarodowe Forum Innowacyjnych Sieci.

 

Działania te miały na celu podkreślenie wiodących i interaktywnych funkcji wystawy INOTEX i utorować drogę do zastosowania inteligentnych technologii miejskich.

 

Więcej informacji nt. poprzednich edycji INOTEX oraz obecnej edycji wystawy INOTEX 2018, a także oczekiwanych propozycjach technologicznych w dziedzinie technicznego zarządzania miastem można znaleźć w załączonych katalogach i broszurach:
Pliki do pobrania

INOTEX2018-Brochure
pdf | 4.82 MB
Pobierz
First list of Municipality - Required technologies for urban managment
pdf | 8.26 KB
Pobierz

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Work trousers Jordan

Composition of the material 65% polyester 35% cotton, weight 280. Reinforced knees with the possi...
Polska - WĘGRÓW 2021-09-15 Dodał: Paula Zdunek Media i reklama, Budownictwo, Produkcja mebli, Produkcja pozostałych maszyn, Produkcja metalowych wyrobów gotowych Zobacz ofertę

Work trousers Jordan

Composition of the material 65% polyester 35% cotton, weight 280. Reinforced knees with the possi...
Polska - WĘGRÓW 2021-09-15 Dodał: Paula Zdunek Media i reklama, Budownictwo, Budownictwo i architektura, Ochrona środowiska, Produkcja mebli Zobacz ofertę

Leather Gloves Tokyo

Our soft grain Leather Driving Gloves to provide protection during a variety of activities incl...
Polska - WĘGRÓW 2021-09-15 Dodał: Paula Zdunek Handel, Transport i logistyka, Budownictwo, Energia i surowce odnawialne, Meble Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert